septimedi plus+

higiena rąk

Płyn do higieny rąk septimedi plus+ to znakomity środek, który skutecznie dezynfekuje dłonie. Zawiera 65% alkoholu. W 99,9% skutecznie dezynfekuje. Dzięki temu możecie być pewni, że wasze ręce będą nieskazitelnie czyste. septimedi plus+ to idealne rozwiązanie dla osób często przemieszczających się. Jego ergonomiczne opakowanie i zabezpieczony przed wylewaniem się atomizer sprawdzi się w każdej sytuacji. septimedi plus+ dostępny jest w pojemności 100 ml.

septimedi plus+

wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz

w domu

na zakupach

w pracy

w podróży

Skorzystaj z możliwości negocjacji cen w zamówieniach hurtowych.

Dbamy o to, aby każdy nasz Klient traktowany był indywidualnie na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Uruchomiliśmy dedykowany kanał sprzedaży dla tych, którzy zaopatrują placówki medyczne dla siebie lub swoich Klientów. Skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami.

medmedi.pl - zaopatrzenie medyczne gabinetów i placówek medycznych
  • Medmedi Sp. z o. o.
  • ul. Sudecka 96, 53-110 Wrocław
  • bok@medmedi.pl
  • (22) 208 5444
Jesteśmy dostępni
7 dni w tygodniu od 7.00 - 22.00
medmedi

Medmedi Sp. z o. o. zaopatruje gabinety i placówki medyczne oraz wszystkie inne podmioty i osoby prywatne w niezbędny sprzęt medyczny. Dysponujemy szeroką ofertą handlową i dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta z każdym dniem była jeszcze bardziej bogatsza i profesjonalna. Jesteśmy zespołem osób, które z medycyną są związane na codzień. Współpraca z nami to gwarancja ciągłości dostaw oraz najwyższej jakości dostarczanych produktów przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny.

© 2020 Medmedi

dezynfekcja rąk i skóry

PREPARATY DOSTĘPNE OD RĘKI - ILOŚCI HURTOWE

  • 100 ml
  • 500 ml
  • 5 l
Ta strona używa tzw. ciasteczek. Na temat wykorzystywania tych danych przeczytasz tutaj: Informacja o ciasteczkach.